Menu

خرید قطره اسپانیش فلای

قطره تحریک کننده جنسی زنانه

محصولات ویژه

خرید ژل تنگ کننده واژن بانوان

ژل تنگ کننده و منقبض کننده واژن خانمها

بهترین داروی تنگ کننده خانمها

با این ژل اوج لذت جنسی را بار دیگر تجربه کنید

ژل تنگ کننده واژن

قیمت: 250000 تومان
در کتب طب سنتی معتبر ازجمله قانون ، ابن سینا ، حکیم جرجانی و… خواص بسیار زیادی ژل تنگ کننده ذکر شده است. همچنین این گیاه در قبایل سرخپوستان آمریکا و سیاه پوستان آفریقایی از قرن ها پیش به عنوان تنگ کننده قوی واژن استفاده می شود. خواص ژل به شرح زیر است :
ژل تنگ کننده بسیار قوی واژن ، افزایش لذت جنسی ، ضدعفونی کننده واژن ، از بین برنده بوی بد واژن ، ضد التهاب و خارش ، تنظیم ترشحات واژینال ، افزایش میل ج*ن*س*ی در خانمها
* : لازم به ذکر است این محصول از ترکیب چند گیاه مختلف در لابراتوارهای پیشرفته فرآوری و ساخته می شود.

روش مصرف 20 دقیقه قبل از نزدیکی ناحیه واژن را به مقداری از ژل آغشته نمایید و پس از آن می توانند آمیزش و نزدیکی داشته باشند..
برخی از ویژگیها
1) تنگ کننده قوی واژن  
2) ضدعفونی کننده واژن  
3) از بین برنده بوی بد واژن  
4) ضد التهاب و خارش  
5) تنظیم ترشحات واژینال

برای سفارش ژل تنگ کننده 10تایی pnduola vana اینجا را کلیک کنید.

 

راهنمایی و روشهای مفید برای تقویت زندگی زناشویی و رابطه جنسی شما

اسطوره ای درباره ی رابطه ی جنسی که البته اصلی است وجود دارد، در حالی که پیشگویی سالاد جانبی است. یا اسطوره درباره اینکه چگونه بسیاری از ارگاسم ها می توانند به دست آوردن (یا دادن). جنسیت باید نه تنها در مورد ارگاسم و عملکرد - زمانی که آن را تمرکز می شود، این تفکر باعث می شود لذت و صمیمیت را مهار می کند، زیرا شما در سر شما هستیم. چندین بار این امر می تواند منجر به مسائل اختلال نعوظ، خشکی واژن، و سایر نگرانی های جنسی شود. صمیمیت جنسی باید در مورد لذت، پذیرش و داشتن یک تیم صمیمی باشد که برای رضایت جنسی متقابل همکاری می کند.

 

نکته # 1: مجددا کشف مناطق زهرایی خود را

لمس نیز بسیار حیاتی است، و در بسیاری از زوج ها، یکی از تنها زمانی که ارتباطات صمیمی برقرار می شود، در تماس جنسی است. مهم است که ابتدا با اصول اولیه شروع کنید و شروع به تمرکز بر لمس غیر ژنتیکی کنید. با دست خود را بر روی خود، عاشق خود را در لمس تمام بدن خود را از سر به انگشت پا، جلو و عقب، اجازه دادن به آنها می دانم که در کجا و چگونه شما را دوست دارم به نجابت هدایت کنید. وقت خود را صرف کنید و سپس به آرامی حرکت کنید تا شریک زندگی شما به نوبت باشد. بازی کردن با فشار و سکته مغزی برای کشف آنچه که واقعا شما را در هر کجا و به کجا تبدیل می کند، و توجه به احساس شما و آنچه که در آن فکر می کنید در حالی که به این طریق لمس می شود، توجه کنید.

 


برای روشن کردن گرما، چشم ها را به یکدیگر متصل کنید، بنابراین واقعا می توانید به احساساتی که در بدن شما اتفاق می افتد، تنظیم کنید. همیشه به یاد داشته باشید که متقاعد باشید اما مهربان، ستایش و تشویق شریک زندگی خود را برای آن درست است.

 


نکته 2: خودتان را لمس کنید

تمایل، عواطف و فانتزی همه چیز روانی هستند. شما باید خودتان باشید تا میل خود را به ارمغان بیاورید و تحریک همه حواس ها یک راه عالی برای شروع است.

 


حمام خود را بیاورید و ذهن خود را پاک کنید. تمرکز بر روی آب که در سراسر پوست شما فرو می رود. در مورد احساسات آب، درجه حرارت و گرما و یا سردی فکر کنید. در مکان های مختلف بدن خود را تنظیم کنید و آب خود را بر روی آن تنظیم کنید و شروع به ردیابی تمام مکان های روی پوست خود کنید که آب به آرامی در حال ضربه زدن است. از سر تا انتها به انگشتان خود برسید. در عمق و آرام در طول این تجربه، و زمان را برای تمرکز بر روی خود را در تمام افتخار خود را!

 


استفاده از فانتزی می تواند یک ابزار بسیار قدرتمند در تحریک و میل جنسی باشد، زیرا ذهن ما یکی از بزرگترین اعضای جنسی ما است. فکر کنید در مورد چیزهایی که شما را بیشتر و فانتزی که موجب تحریک شما می شود فکر کنید. در ارتباط با این میل و برقراری خود را از طریق استمناء تحریک کنید. هنگامی که خود را برای لذت بردن خود به ارمغان آورید، به اشتراک بگذارید چگونه این تجربه باعث شده شما را با همسرتان احساس کند و به آنها نشان دهید که دوست دارید تحریک شود.

 


نکته 3: ورزش منظم (تمرین ترافیک نور)

با یاد دادن ارتباط جنسی با شریک زندگی خود، دست خود را به دست آورید - از طریق این تمرین، به آنها اجازه دهید به خواسته های انسانی درونی خود دسترسی داشته باشند. برای انجام این فعالیت حداقل 30 دقیقه تنظیم کنید. در یک ورق کاغذ، 3 ستون بنویسید، سبز، زرد و قرمز

 


نور سبز: هر چیزی که شما در حال حاضر دوست دارید با صمیمی بودن با شریک زندگی خود - از foreplay به مقاربت صحبت کنید، درباره آنچه که واقعا از آن لذت می برید یا بیشتر بخواهید صحبت کنید.

 


نور زرد: شامل هر چیزی از جنس شما می خواهید انجام دهید و یا باز برای بررسی با شریک زندگی خود را - از اسارت، spanking، و موقعیت های جدید، برخی از فانتزی خود را به گفتگو.

 


نور قرمز: چیزهایی که نمیخواهید انجام دهید و یا مواردی که باعث ناراحتی یا خستگی شما میشوند (سوزن زدن به سوزنها، بدون لمس کردن).

 


به یاد داشته باشید که رابطه جنسی بخش متقابل زندگی و سلامت عمومی است، بنابراین با یکدیگر در ارتباط باشید و بدانید که نیازهای جنسی شما شریک زندگی شما چگونه است و چگونه آنها را در اینجا و اکنون روشن کنید. از این روش ها برای شناخت هر یک از بدن های دیگر بهتر استفاده کنید، سپس چندین مورد را در لیست ترافیک خود ببرید و یک انفجار فجیع داشته باشید!

رابطه جنسی رضایت بخش برای زوج هایی که مدت زیادی ازدواج کرده اند

در اینجا یک سوال است که اغلب از خود پرسیدم: چگونه زوج هایی که برای مدت طولانی ازدواج کرده اند، رابطه جنسی را رضایت بخش نگه می دارند؟

رابطه جنسی طولانی مدت با همسر

من برای جواب دادن به این موضوع خیلی صریح هستم برای شروع، به عنوان بدن ما عصر و ما از طریق چرخه زندگی حرکت، ما باید به طور مداوم کشف یکدیگر. خستگی می تواند زمانی اتفاق بیفتد که ما سعی می کنیم که یک رویکرد جنسی هم داشته باشیم که ده سال پیش یا حتی 2 سال پیش کار کرد و راه های جدیدی را برای جلب، تفکیک کردن و تشویق یکدیگر نگذاشت. در اینجا چند سوال برای فکر کردن درباره این موضوع وجود دارد:

 

* آیا شما متوجه شده اید که بیشتر وقت ها شما و همسرتان جنسی هستید، در رختخواب هستید؟

* آیا شما هرگز در تماس جنسی به طور یکسان راه اندازی نمی کنید؟

* آیا پیشگویی را فراموش کرده اید یا فقط به اندازه کافی درگیر شده اید تا شریک زندگی خود را تحریک کنید تا رابطه جنسی داشته باشید؟

* آیا می توانید پیش بینی کنید که موقعیت جنسی در آینده چه اتفاقی خواهد افتاد؟

* در طول رابطه جنسی، آیا شما در مورد چیزهای دیگر فکر می کنید - بدن شما، عقب نشینی مالیات خود در زمان و یا سایر وظایف؟

اگر شما 3 یا بیشتر از این سوالات را بپرسید، شما در حال عذاب جنسی هستید. ما در حال تکامل هستیم، بدن ما در حال تکامل است، و باید روابط جنسی ما نیز باشد.

فواید و مزایای سلامتی از داشتن رابطه جنسی مداوم با همسر

اگر فکر می کنید که تنها دلیل اینکه مردم رابطه جنسی داشته اند، خوب است، لذت بردن، در اینجا کمی از بینش است. تحقیقات نشان می دهد که رابطه جنسی می تواند حداقل هفت سال از چهره شما برداشته شود! ساختن عاشقانه به طور مرتب خیلی خوب است. زنان! شما هم اکنون می توانید از کرم های گرانقیمت ضد پیری صرفه جویی کنید. به نظر می رسد تنها داشتن رابطه جنسی با شوهر شما می تواند این کار را انجام دهد. برای مردان نیز مزایای جنسی در ازدواج وجود دارد، می تواند به شما کمک کند کالری ها را بخورید، بهتر خواب ببندید، شادی را افزایش دهید، طول عمر، سلامتی و رفاه عالی. ما به شما 10 مزیت سلامت از داشتن رابطه جنسی با همسر خود را به طور مداوم!

رابطه جنسی با همسر

 استرس زدایی

تحقیقات نشان می دهد که زوج هایی که به طور منظم رابطه جنسی دارند، با شرایط استرس زائی بهتر می شوند. در طول رابطه جنسی، بدن ما دوپامین، آندورفین ها و اکسي توسين را توليد می کند - اين همه در تحريک فشار، تقويت روحيه و ترويج تمایل کمک می کنند. سمعک بعد از رابطه جنسی همچنین سطح کورتیزول بدن را کاهش می دهد، هورمونی است که هر زمان که شما تحت تأثیر قرار می گیرد

پایین آوردن فشار خون

فرم تماس فیزیکی یا صمیمیت می تواند فشار خون شما را به شدت افزایش دهد. مقاربت مکرر - حتی اگر آن را بیهوده - می تواند فشار خون دیاستولیک را کاهش دهد و شما را سالم تر نگه دارد.

خطر ابتلا به سرطان را کاهش دهید

رابطه جنسی منظم شانس ابتلا به سرطان، به ویژه سرطان پروستات در میان مردان را کاهش می دهد. این عمدتا به این دلیل است که پروستات از سموم را پاک می کند که در غیر این صورت می تواند در معرض سرطان قرار گیرد. این دلیل خوبی برای داشتن رابطه جنسی مکرر با شریک زندگی شماست.

ایمنی بدن خود را افزایش میدهد

سرماخوردگی و افسردگی را با رابطه جنسی مبارزه کنید! آنتی ژن هایی مانند ایمونوگلوبولین A در طول فعالیت آزاد می شوند که می تواند سرماخوردگی و حتی آنفلوآنزا را بشکند. بیشتر آنتی ژن های منتشر شده به معنای ایمنی قوی تر و بدن سالم تر است

خواب بهتر

از بی خوابی رنج می برید؟ شما می دانید چه باید بکنید! سکس، مانند ورزش، ضربان قلب شما را افزایش می دهد و سپس بدن شما را آرام می کند. هورمون های احساس خوبی تولید می کنند که باعث بهبود خواب و استراحت می شوند. این یکی از مزایای اصلی جنس در ازدواج است.

دوره های منظم و پاک کردن گرفتگی

زنان، اگر با دوره های نامنظم مواجه می شوند، این امر می تواند به سبب شیوه زندگی هتک حرمت باشد. کاهش سطوح استرس می تواند تاثیر مثبتی بر چرخه قاعدگی شما داشته باشد. خبر خوب دیگر: حتی می تواند به کاهش درد نیز کمک کند.

جلوگیری از حمله قلبی

سکس قلبی لذت بخش است. این به بدن ما کمک می کند کالری را بهبود بخشد تا سلامت کلی قلب را بهبود بخشد. تحقیقات نشان می دهد که داشتن رابطه جنسی حداقل سه بار در هفته می تواند شانس خود را (به نصف) از ابتلا به حمله قلبی یا سکته مغزی کاهش دهد.

دفع افسردگی

در حالی که رابطه جنسی با همسر در طول زمان می تواند از هیجان و هیجان صمیمیت جسمی دور شود، اما هنوز هم می تواند بر روی ذهن شما تاثیر مثبتی داشته باشد. سکس باعث می شود مغز شما مواد شیمیایی حساس را که باعث بروز خلق و خوی شما می شود را منتشر کند. کلسترول ضد افسردگی بدن (یا هورمون خوشبختی) سروتونین در طول فعالیتی که موجب خوشحالی، خوشحالی و آرامش می شود آزاد می شود. بیشتر جنس برابر است با بیشتر سروتونین و بدون افسردگی.

جوان تر و جذاب تر میشوید

داشتن رابطه جنسی منظم می تواند جوانتر از سن شما باشد. مردان و زنان با زندگی عاشقانه فعال از بسیاری از اثرات افزایش دهنده جوانان بهره مند می شوند و حداقل 7 سال جوانتر از آنچه واقعا هستند ظاهر می شود. علاوه بر این، حتی درخواست تجدید نظر شما را افزایش می دهد. فعالیت های مکرر جنسی شما باعث آزاد شدن یک ماده شیمیایی به نام فرومون می شود که درخواست تجدید نظر شما را افزایش می دهد و باعث جذابیت شما می شود.

افزایش اعتماد به نفس

افرادی که به طور منظم رابطه جنسی دارند به طور مرتب احساس اعتماد به نفس بیشتری نسبت به خود و بدنشان دارند. یک مزیت کلیدی، رابطه جنسی، اعتماد به نفس شما را بهبود می بخشد و احساس خوبی می کند.

دشواری رسیدن به ارگاسم در زنان

شایع نیست که یک زن در طول فعالیت جنسی هرگز ارگاسم را تجربه نکرده است. 50٪ از زنان ارگاسم ندارند. این به این معنا نیست که آنها یک زندگی جنسی رضایت بخش ندارند. اگر هرگز ارگاسم نداشته باشید نگران نباشید رسیدن به یک ارگاسم از طریق فعالیت جنسی یک مهارت است که باید یاد بگیرد.

ارگاسم زنان

این کاملا طبیعی است که یک زن قبل از چندین بار ارگاسم را تجربه کرده باشد، فقط برای گذراندن دوره های زمانی که ارگاسم کمتر و یا کم است.

خود ارضایی یا استمناء

اگر نگران عدم رسیدن به یک ارگاسم هستید، ممکن است بخواهید برخی از تحریکات خود را امتحان کنید. شما باید یاد بگیرید که چگونه تناقضات خود را احساس کنید و احساس خوبی داشته باشید. هنگامی که شما می دانید که چگونه خودتان را ببخشید، می توانید دانش خود را با شریک خود شروع کنید.

استمناء کاملا طبیعی و سالم است. دیدگاه های جامعه درباره استمناء در طول سال ها بسیار تغییر کرده است و به عنوان بخشی از یک شیوه زندگی سالم شناخته شده است - تابو و احساس شرم در مورد استمناء بسیار کمتر است.

بعضی از زنان دوست دارند از اشیاء مانند اسباب بازی های جنسی استفاده کنند تا جلوی خود را بگیرند. هر کس متفاوت است و می یابد که چیزهای مختلف باعث تحریک جنبت ها می شوند. کشف آنچه برای شما لذت بخش است، ممکن است زمان و تمرین داشته باشد، اما بخش مهمی از شناختن بدن شما و پیدا کردن آنچه که شما را خوشحال می کند، مهم است.

عواملي كه ممكن است ارگاسم را تحت تأثير قرار دهند

دشوار بودن رسیدن به یک ارگاسم زمانی که شما قبلا موفق به انجام آن شده بودید می تواند در نتیجه چندین چیز باشد. علل رایج ممکن است عبارتند از:

     هورمون تغییر می کند، به عنوان مثال پس از زایمان یا در طی یائسگی
     نه به اندازه کافی تحریک می شود
     داروها (مانند داروهای ضد افسردگی)
     نگرانی و یا ترس از داشتن رابطه جنسی
     عدم اعتماد به نفس
     استفاده از داروهای تفریحی
     مصرف الکل زیاد
     خشکی واژن
     نگرانی های ارتباطی
     پریشانی احساسی.

مشاوره

اگر دچار نگرانی در مورد عملکرد جنسی خود هستید، باید به پزشک خود مراجعه کنید، به ویژه اگر دچار تغییری شده اید.

پزشک شما ممکن است سوالاتی در رابطه با زندگی جنسی، روابط و تاریخ پزشکی داشته باشد. آنها ممکن است برخی آزمایش ها را انجام دهند اگر فکر می کنند دارو یا وضعیت سلامتی شما ممکن است دلیل اصلی نگرانی های شما باشد.

پزشک شما همچنین ممکن است شما را به یک درمانگر ارجاع دهد که با مسائل جنسی مقابله کند و همچنین به شما توصیه می کند که بهترین راه حل برای حل این مشکل چیست.

تغییر سبک زندگی

با توجه به تعداد علل احتمالی اختلال جنسی زنان، تهیه توصیه های ویژه ای دشوار است.

با این حال، منجر به زندگی سالم می تواند شانس شما برای داشتن یک زندگی سالم جنسی را بهبود بخشد. می توانستی امتحان کنی:

     از دست دادن وزن (اگر اضافه وزن دارید)
     کاهش الکل که نوشیدن می کنید
     از مواد مخدر استفاده نکنید
     ورزش منظم انجام دهید
     اگر سیگار می کشید، سعی کنید کاهش یا ترک کنید
     هر دارو تجویز شده را متوقف نکنید تا زمانی که با پزشک خود صحبت نکنید.

داروی گیاهی درمان بی میلی جنسی زنان و افزایش میل به رابطه جنسی در بانوان

قطره محرک جنسی فوری بانوان

داروی گیاهی تحریک کننده و شهوتی کننده زنان

سریعترین داروی محرک جنسی زنانه

قویترین و بهترین روش تحریک کردن بانوان

افزایش میل جنسی و تمایلات رابطه جنسی در زنان

رسیدن به ارگاسم شدید و تجربه اوج لذت جنسی بانوان

قطره اسپانیش فلای اصل و اورجینال

اسپانیش فلای

این قطره نسبت به تمام داروهای تحریک کننده و افزایش دهنده میل جنسی بانوان 100 درصد موثر و قدرتمند بوده و در عین حال عوارض جانبی ندارد و کاملا طبیعی و گیاهی میباشد

خرید قطره اسپانیش فلای

اسپانیش فلای برای آندسته از بانوانی مفید میباشد که تمایلات جنسی آنها به دلایلی از جمله کهولت ,کمبود هرمون زنانه و انرژی کاهش یافته است و نمیتوانند با روش های طبیعی و معمولی میل جنسی خود را افزایش دهند و علاقه چندانی به برقراری رابطه جنسی با همسر و یا شریک جنسی خود ندارند تنها با چند قطره اسپانیش فلای میل به برقراری رابطه و نزدیکی در خانمها بیشتر و شدیدتر شده و روحیه و اعتماد به نفس آنها نیز افزایش پیدا میکند بطوریکه خودشان پیشنهاد برقراری مقاربت جنسی را میدهند و مرد خود را نیز هیجتن زده و به اوج لذت جنسی میرسانند.

قطره اسپانیش فلای

روش مصرف قطره اسپانیش فلای

اسپانیش فلای میتواند توسط خانمها به دلخواه مصرف شود و همچنین شریک جنسی وی میتواند به صورت مخفیانه و یا آشکارا تنها چند قطره از این دارو را در نوشیدنی وی بچکاند و بعد از 30 دقیقه نتایج مصرف اسپانیش فلای نمایان میشود و شما را شگفت زده خواهد کرد .

قطره اسپانیش فلای مخصوص خانمها بوده و برای آقایان مناسب نمیباشد و توصیه نمیگردد.

قطره اسپانیش فلای از یک حشره اسپانیایی گرفته شده و با فرمولاسیونی پیشرفته توانسته است محبوبیت بیشتری نسبت به محصولات مشابه در بین مشتریان خود بدست آورد بطوریکه با خرید یک عدد قطره اسپانیش فلای مشتری دائمی ما خواهید شد

محرک جنسی بانوان

همانطور که در بالا اشاره شد اسپانیش فلای برای زنانی که میل و ذوق جنسی پایینی دارند تجویز میشود و موجب بالا رفتن میل جنسی آنها میشود و البته خانمهایی که میل جنسی و تحریک پذیری متوسطی دارند نیز میتوانند از این محصول استفاده کنند و از اثرات آن لذت ببرند

اسپانیش فلای چیست, اسپانیش فلای در داروخانه, خرید اسپانیش فلای, داروی گیاهی محرک زنان, عوارض قطره اسپانیش فلای, قطره اسپانیش فلای, قطره اسپانیش گلد فلای, قطره اسپانیش گلدن فلای, قطره محرک بانوان, قطره محرک زنان, قطره محرک فوری بانوان, قیمت اسپانیش فلای, قیمت قطره اسپانیش فلای, نحوه استفاده از قطره اسپانیش فلای

محرک جنسی بانوان 

اسپانیش فلای را هم اکنون میتوانید با کلیک روی لینک زیر از سایت ما سفارش دهید لطفا شماره تماس خود را به صورت صحصح وارد نمایید بعد از ثبت سفارش کارشناسان ما با شما تماس گرفته و توضیحات کاملتر در خصوص نحوه ارسال محصول و همچنین شیوه مصرف و موارد دیگر برای شما ارائه خواهند داد

قیمت قطره اسپانیش فلای : 46,000 تومان

خرید قطره اسپانیش فلای

داروی گیاهی تحریک کننده و شهوتی کننده بانوان

قطره محرک جنسی فوری بانوان

داروی گیاهی تحریک کننده و شهوتی کننده زنان

سریعترین داروی محرک جنسی زنانه

قویترین و بهترین روش تحریک کردن بانوان

افزایش میل جنسی و تمایلات رابطه جنسی در زنان

رسیدن به ارگاسم شدید و تجربه اوج لذت جنسی بانوان

قطره اسپانیش فلای اصل و اورجینال

اسپانیش فلای

این قطره نسبت به تمام داروهای تحریک کننده و افزایش دهنده میل جنسی بانوان 100 درصد موثر و قدرتمند بوده و در عین حال عوارض جانبی ندارد و کاملا طبیعی و گیاهی میباشد

خرید قطره اسپانیش فلای

اسپانیش فلای برای آندسته از بانوانی مفید میباشد که تمایلات جنسی آنها به دلایلی از جمله کهولت ,کمبود هرمون زنانه و انرژی کاهش یافته است و نمیتوانند با روش های طبیعی و معمولی میل جنسی خود را افزایش دهند و علاقه چندانی به برقراری رابطه جنسی با همسر و یا شریک جنسی خود ندارند تنها با چند قطره اسپانیش فلای میل به برقراری رابطه و نزدیکی در خانمها بیشتر و شدیدتر شده و روحیه و اعتماد به نفس آنها نیز افزایش پیدا میکند بطوریکه خودشان پیشنهاد برقراری مقاربت جنسی را میدهند و مرد خود را نیز هیجتن زده و به اوج لذت جنسی میرسانند.

قطره اسپانیش فلای

روش مصرف قطره اسپانیش فلای

اسپانیش فلای میتواند توسط خانمها به دلخواه مصرف شود و همچنین شریک جنسی وی میتواند به صورت مخفیانه و یا آشکارا تنها چند قطره از این دارو را در نوشیدنی وی بچکاند و بعد از 30 دقیقه نتایج مصرف اسپانیش فلای نمایان میشود و شما را شگفت زده خواهد کرد .

قطره اسپانیش فلای مخصوص خانمها بوده و برای آقایان مناسب نمیباشد و توصیه نمیگردد.

قطره اسپانیش فلای از یک حشره اسپانیایی گرفته شده و با فرمولاسیونی پیشرفته توانسته است محبوبیت بیشتری نسبت به محصولات مشابه در بین مشتریان خود بدست آورد بطوریکه با خرید یک عدد قطره اسپانیش فلای مشتری دائمی ما خواهید شد

محرک جنسی بانوان

همانطور که در بالا اشاره شد اسپانیش فلای برای زنانی که میل و ذوق جنسی پایینی دارند تجویز میشود و موجب بالا رفتن میل جنسی آنها میشود و البته خانمهایی که میل جنسی و تحریک پذیری متوسطی دارند نیز میتوانند از این محصول استفاده کنند و از اثرات آن لذت ببرند

اسپانیش فلای چیست, اسپانیش فلای در داروخانه, خرید اسپانیش فلای, داروی گیاهی محرک زنان, عوارض قطره اسپانیش فلای, قطره اسپانیش فلای, قطره اسپانیش گلد فلای, قطره اسپانیش گلدن فلای, قطره محرک بانوان, قطره محرک زنان, قطره محرک فوری بانوان, قیمت اسپانیش فلای, قیمت قطره اسپانیش فلای, نحوه استفاده از قطره اسپانیش فلای

محرک جنسی بانوان 

اسپانیش فلای را هم اکنون میتوانید با کلیک روی لینک زیر از سایت ما سفارش دهید لطفا شماره تماس خود را به صورت صحصح وارد نمایید بعد از ثبت سفارش کارشناسان ما با شما تماس گرفته و توضیحات کاملتر در خصوص نحوه ارسال محصول و همچنین شیوه مصرف و موارد دیگر برای شما ارائه خواهند داد

قیمت قطره اسپانیش فلای : 46,000 تومان

خرید قطره اسپانیش فلای

فروش قطره محرک زنان اسپانیش فلای اورجینال

قطره محرک جنسی فوری بانوان

داروی گیاهی تحریک کننده و شهوتی کننده زنان

سریعترین داروی محرک جنسی زنانه

قویترین و بهترین روش تحریک کردن بانوان

افزایش میل جنسی و تمایلات رابطه جنسی در زنان

رسیدن به ارگاسم شدید و تجربه اوج لذت جنسی بانوان

قطره اسپانیش فلای اصل و اورجینال

اسپانیش فلای

این قطره نسبت به تمام داروهای تحریک کننده و افزایش دهنده میل جنسی بانوان 100 درصد موثر و قدرتمند بوده و در عین حال عوارض جانبی ندارد و کاملا طبیعی و گیاهی میباشد

خرید قطره اسپانیش فلای

اسپانیش فلای برای آندسته از بانوانی مفید میباشد که تمایلات جنسی آنها به دلایلی از جمله کهولت ,کمبود هرمون زنانه و انرژی کاهش یافته است و نمیتوانند با روش های طبیعی و معمولی میل جنسی خود را افزایش دهند و علاقه چندانی به برقراری رابطه جنسی با همسر و یا شریک جنسی خود ندارند تنها با چند قطره اسپانیش فلای میل به برقراری رابطه و نزدیکی در خانمها بیشتر و شدیدتر شده و روحیه و اعتماد به نفس آنها نیز افزایش پیدا میکند بطوریکه خودشان پیشنهاد برقراری مقاربت جنسی را میدهند و مرد خود را نیز هیجتن زده و به اوج لذت جنسی میرسانند.

قطره اسپانیش فلای

روش مصرف قطره اسپانیش فلای

اسپانیش فلای میتواند توسط خانمها به دلخواه مصرف شود و همچنین شریک جنسی وی میتواند به صورت مخفیانه و یا آشکارا تنها چند قطره از این دارو را در نوشیدنی وی بچکاند و بعد از 30 دقیقه نتایج مصرف اسپانیش فلای نمایان میشود و شما را شگفت زده خواهد کرد .

قطره اسپانیش فلای مخصوص خانمها بوده و برای آقایان مناسب نمیباشد و توصیه نمیگردد.

قطره اسپانیش فلای از یک حشره اسپانیایی گرفته شده و با فرمولاسیونی پیشرفته توانسته است محبوبیت بیشتری نسبت به محصولات مشابه در بین مشتریان خود بدست آورد بطوریکه با خرید یک عدد قطره اسپانیش فلای مشتری دائمی ما خواهید شد

محرک جنسی بانوان

همانطور که در بالا اشاره شد اسپانیش فلای برای زنانی که میل و ذوق جنسی پایینی دارند تجویز میشود و موجب بالا رفتن میل جنسی آنها میشود و البته خانمهایی که میل جنسی و تحریک پذیری متوسطی دارند نیز میتوانند از این محصول استفاده کنند و از اثرات آن لذت ببرند

اسپانیش فلای چیست, اسپانیش فلای در داروخانه, خرید اسپانیش فلای, داروی گیاهی محرک زنان, عوارض قطره اسپانیش فلای, قطره اسپانیش فلای, قطره اسپانیش گلد فلای, قطره اسپانیش گلدن فلای, قطره محرک بانوان, قطره محرک زنان, قطره محرک فوری بانوان, قیمت اسپانیش فلای, قیمت قطره اسپانیش فلای, نحوه استفاده از قطره اسپانیش فلای

محرک جنسی بانوان 

اسپانیش فلای را هم اکنون میتوانید با کلیک روی لینک زیر از سایت ما سفارش دهید لطفا شماره تماس خود را به صورت صحصح وارد نمایید بعد از ثبت سفارش کارشناسان ما با شما تماس گرفته و توضیحات کاملتر در خصوص نحوه ارسال محصول و همچنین شیوه مصرف و موارد دیگر برای شما ارائه خواهند داد

قیمت قطره اسپانیش فلای : 46,000 تومان

خرید قطره اسپانیش فلای

خرید قطره تحریک کننده جنسی زنان اسپانیش فلای اصل آلمان

یک زن از نظر روحی باید از ساعتها قبل از برقراری رابطه جنسی محیا باشد و آمادگی روحی داشته باشد تا تحریک پذیری بهتر و کاملتری در وی پدید آید، معمولا در مواقعی که نیاز به توجه بیشتر دارند شرایط برای تحریک پذیری مناسب است همچنین تغییراتی خاص که مربوط به دوره ماهانه زنان است نیز در تحریک پذیری آنان موثر است.

قطره اسپانیش فلای

اسپانیش فلای مایعی است که از سوسک های ساکن اسپانیا استخراج میشود. سوسک های نر ، توسط اثر شیمیایی این مایع ، سوسک های ماده را فریب داده و از آنها برای برقراری رابطه جـ.نـ.سی دعوت به عمل می آورند. این مایع هم اکنون در لابراتوآر های پیشرفته و در شرایط کاملاً استاندارد و استریل فرآوری و تغلیظ شده و برای استفاده به عنوان یک مکمل جـ.نـ.سی آماده میشود.

اسپانیش فلای میتواند سبب افزایش انگیزه و تحریک جـ.نـ.سی شود ، احساس تمایل جهت برقراری رابطه جـ.نـ.سی را در زوجه ایجاد کند و اوضاع روانی او را بهبود بخشیده و زوجه را جهت برقراری رابطه جـ.نـ.سی آماده سازد. بانوانی که به دلیل اختلال و ضعف قواي جـ.نـ.سي و شهـ.وانـ.ي ، نقصان و يا كاهش تحريك پذيري و نیز بی میلی جـ.نـ.سي كه عموما از كهولت، بي خوابي، ضعف توانايي تمركز ،كمبود انرژي و همچنين كمبود هورمون بوجود آمده است جهت لذت بردن از بر قراری ارتباط جـ.نـ.سی می توانند از این مکمل استفاده نمایند.


شیوه مصرف : کافی است 20 تا 30 قطره از این مایع به همراه نوشیدنی توسط همسر شما میل شود تا پس از مصرف ، شاهد نتیجه اعجاب انگیز آن باشید.(فقط مخصوص مصرف بانوان) اثرات کامل این مکمل 30 دقیقه پس از مصرف نمایان میشود. به هیچ عنوان از این قطره جهت تحریک جـ.نـ.سی در آقایان استفاده نکنید. این قطره هیچگونه آثار منفی در زوجین ندارد و میتوانید با خیال آسوده از آن بهره ببرید

خرید قطره اسپانیش فلای

تاثیرات قطره اسپانیش فلای

بهبود کامل خشکی مهبل و لزج نمودن مجرای واژن بوسیله تشدید جریان خون
اوج و احساسات شدیدتر
افزایش علاقه به رابطه جنسی
افزایش شانس ارگاسم چندگانه
تحریک سریع تر – ارگاسم شدید تر و طولانی تر
تحریک بالقوه شدید
لذت بردن از هر لمس
جریان خون را به ناحیه تناسلی افزایش میدهد
بدون عوارض و ایمنی مطمعن
انرژی بیشتر

خرید قطره اسپانیش فلای

خرید قطره اسپانیش فلای از داروخانه spanische fhiege in pharmacy

خرید قطره محرک جنسی بانوان اسپانیش فلای اصل ساخت کشور آلمان

قطره اسپانیش فلای

اسپنیش فلای مایعی است که از سوسک های ساکن اسپانیا استخراج میشود. سوسک های نر ، توسط اثر شیمیایی این مایع ، سوسک های ماده را فریب داده و از آنها برای برقراری رابطه جـ.نـ.سی دعوت به عمل می آورند. این مایع هم اکنون در لابراتوآر های پیشرفته و در شرایط کاملاً استاندارد و استریل فرآوری و تغلیظ شده و برای استفاده به عنوان یک مکمل جـ.نـ.سی آماده میشود. اسپانیش فلای میتواند سبب افزایش انگیزه و تحریک جـ.نـ.سی شود ، احساس تمایل جهت برقراری رابطه جـ.نـ.سی را در زوجه ایجاد کند و اوضاع روانی او را بهبود بخشیده و زوجه را جهت برقراری رابطه جـ.نـ.سی آماده سازد. بانوانی که به دلیل اختلال و ضعف قواي جـ.نـ.سي و شهـ.وانـ.ي ، نقصان و يا كاهش تحريك پذيري و نیز بی میلی جـ.نـ.سي كه عموما از كهولت، بي خوابي، ضعف توانايي تمركز ،كمبود انرژي و همچنين كمبود هورمون بوجود آمده است جهت لذت بردن از بر قراری ارتباط جـ.نـ.سی می توانند از این مکمل استفاده نمایند.
شیوه مصرف : کافی است 20 تا 30 قطره از این مایع به همراه نوشیدنی توسط همسر شما میل شود تا پس از مصرف ، شاهد نتیجه اعجاب انگیز آن باشید.(فقط مخصوص مصرف بانوان) اثرات کامل این مکمل 30 دقیقه پس از مصرف نمایان میشود. به هیچ عنوان از این قطره جهت تحریک جـ.نـ.سی در آقایان استفاده نکنید. این قطره هیچگونه آثار منفی در زوجین ندارد و میتوانید با خیال آسوده از آن بهره ببرید.

برخی از ویژگیها
 اسپانیش فلای میتواند سبب افزایش انگیزه و تحریک جـ نـ سی در زنان شود
 زوجه را جهت برقراری رابطه جـ.نـ.سی آماده می سازد
 اوضاع روانی زوجه را بهبود می بخشد .
 این محصول نسبت به تمامی محصول های محرک موجود بسیار قوی تر و 100% موثر است.

درمان سرد مزاجی زنان

خرید قطره اسپانیش فلای از داروخانه

 
مخلوط ترجیح داده شده ما 100٪ گیاهی است (مواد تشکیل دهنده اصلی عبارتند از: فروکتوز، آب، کانیت، و ملاتونین) و فقط چند قطره به انتخاب نوشیدنی شما نیاز دارد. از لحاظ بالینی آزمایش شده است، FDA و MHRA تایید شده است، و همانطور که قبلا اشاره شد، عوارض جانبی صفر دارد.
 
 
طریقه مصرف قطره اسپانیش فلای
 

کافی است فقط 5 قطره از این مایع به همراه نوشیدنی توسط همسر شما میل شود تا پس از مصرف ، شاهد نتیجه اعجاب انگیز آن باشید.(فقط مخصوص مصرف بانوان) اثرات کامل این مکمل 30 دقیقه پس از مصرف نمایان میشود. به هیچ عنوان از این قطره جهت تحریک جـ.نـ.سی در آقایان استفاده نکنید. این قطره هیچگونه آثار منفی در زوجین ندارد و میتوانید با خیال آسوده از آن بهره ببرید.

اسپانیش فلای با محصولات دیگر فرق زیادی دارد زیرا مردم اغلب داروهای افزایش میل جنسی خود را از ترس اینکه مصرف آن سلامت آنها را به خطر بندازد دچار تردید میشوند و حق با آنهاست. اما با محصول ما، شما نیاز به هیچ چیز نگرانی ندارید.

این کار ظرف پنج دقیقه انجام میشود و احتمال ارگاسم چندگانه را افزایش می دهد.

خرید قطره اسپانیش فلای

View older posts »

Search

Comments

There are currently no blog comments.