Menu

خرید قطره اسپانیش فلای

قطره تحریک کننده جنسی زنانه

راهنمایی و روشهای مفید برای تقویت زندگی زناشویی و رابطه جنسی شما

اسطوره ای درباره ی رابطه ی جنسی که البته اصلی است وجود دارد، در حالی که پیشگویی سالاد جانبی است. یا اسطوره درباره اینکه چگونه بسیاری از ارگاسم ها می توانند به دست آوردن (یا دادن). جنسیت باید نه تنها در مورد ارگاسم و عملکرد - زمانی که آن را تمرکز می شود، این تفکر باعث می شود لذت و صمیمیت را مهار می کند، زیرا شما در سر شما هستیم. چندین بار این امر می تواند منجر به مسائل اختلال نعوظ، خشکی واژن، و سایر نگرانی های جنسی شود. صمیمیت جنسی باید در مورد لذت، پذیرش و داشتن یک تیم صمیمی باشد که برای رضایت جنسی متقابل همکاری می کند.

 

نکته # 1: مجددا کشف مناطق زهرایی خود را

لمس نیز بسیار حیاتی است، و در بسیاری از زوج ها، یکی از تنها زمانی که ارتباطات صمیمی برقرار می شود، در تماس جنسی است. مهم است که ابتدا با اصول اولیه شروع کنید و شروع به تمرکز بر لمس غیر ژنتیکی کنید. با دست خود را بر روی خود، عاشق خود را در لمس تمام بدن خود را از سر به انگشت پا، جلو و عقب، اجازه دادن به آنها می دانم که در کجا و چگونه شما را دوست دارم به نجابت هدایت کنید. وقت خود را صرف کنید و سپس به آرامی حرکت کنید تا شریک زندگی شما به نوبت باشد. بازی کردن با فشار و سکته مغزی برای کشف آنچه که واقعا شما را در هر کجا و به کجا تبدیل می کند، و توجه به احساس شما و آنچه که در آن فکر می کنید در حالی که به این طریق لمس می شود، توجه کنید.

 


برای روشن کردن گرما، چشم ها را به یکدیگر متصل کنید، بنابراین واقعا می توانید به احساساتی که در بدن شما اتفاق می افتد، تنظیم کنید. همیشه به یاد داشته باشید که متقاعد باشید اما مهربان، ستایش و تشویق شریک زندگی خود را برای آن درست است.

 


نکته 2: خودتان را لمس کنید

تمایل، عواطف و فانتزی همه چیز روانی هستند. شما باید خودتان باشید تا میل خود را به ارمغان بیاورید و تحریک همه حواس ها یک راه عالی برای شروع است.

 


حمام خود را بیاورید و ذهن خود را پاک کنید. تمرکز بر روی آب که در سراسر پوست شما فرو می رود. در مورد احساسات آب، درجه حرارت و گرما و یا سردی فکر کنید. در مکان های مختلف بدن خود را تنظیم کنید و آب خود را بر روی آن تنظیم کنید و شروع به ردیابی تمام مکان های روی پوست خود کنید که آب به آرامی در حال ضربه زدن است. از سر تا انتها به انگشتان خود برسید. در عمق و آرام در طول این تجربه، و زمان را برای تمرکز بر روی خود را در تمام افتخار خود را!

 


استفاده از فانتزی می تواند یک ابزار بسیار قدرتمند در تحریک و میل جنسی باشد، زیرا ذهن ما یکی از بزرگترین اعضای جنسی ما است. فکر کنید در مورد چیزهایی که شما را بیشتر و فانتزی که موجب تحریک شما می شود فکر کنید. در ارتباط با این میل و برقراری خود را از طریق استمناء تحریک کنید. هنگامی که خود را برای لذت بردن خود به ارمغان آورید، به اشتراک بگذارید چگونه این تجربه باعث شده شما را با همسرتان احساس کند و به آنها نشان دهید که دوست دارید تحریک شود.

 


نکته 3: ورزش منظم (تمرین ترافیک نور)

با یاد دادن ارتباط جنسی با شریک زندگی خود، دست خود را به دست آورید - از طریق این تمرین، به آنها اجازه دهید به خواسته های انسانی درونی خود دسترسی داشته باشند. برای انجام این فعالیت حداقل 30 دقیقه تنظیم کنید. در یک ورق کاغذ، 3 ستون بنویسید، سبز، زرد و قرمز

 


نور سبز: هر چیزی که شما در حال حاضر دوست دارید با صمیمی بودن با شریک زندگی خود - از foreplay به مقاربت صحبت کنید، درباره آنچه که واقعا از آن لذت می برید یا بیشتر بخواهید صحبت کنید.

 


نور زرد: شامل هر چیزی از جنس شما می خواهید انجام دهید و یا باز برای بررسی با شریک زندگی خود را - از اسارت، spanking، و موقعیت های جدید، برخی از فانتزی خود را به گفتگو.

 


نور قرمز: چیزهایی که نمیخواهید انجام دهید و یا مواردی که باعث ناراحتی یا خستگی شما میشوند (سوزن زدن به سوزنها، بدون لمس کردن).

 


به یاد داشته باشید که رابطه جنسی بخش متقابل زندگی و سلامت عمومی است، بنابراین با یکدیگر در ارتباط باشید و بدانید که نیازهای جنسی شما شریک زندگی شما چگونه است و چگونه آنها را در اینجا و اکنون روشن کنید. از این روش ها برای شناخت هر یک از بدن های دیگر بهتر استفاده کنید، سپس چندین مورد را در لیست ترافیک خود ببرید و یک انفجار فجیع داشته باشید!

Go Back

Comment

Blog Search

Blog Archive

Comments

There are currently no blog comments.