Menu

خرید قطره اسپانیش فلای

قطره تحریک کننده جنسی زنانه

فواید و مزایای سلامتی از داشتن رابطه جنسی مداوم با همسر

اگر فکر می کنید که تنها دلیل اینکه مردم رابطه جنسی داشته اند، خوب است، لذت بردن، در اینجا کمی از بینش است. تحقیقات نشان می دهد که رابطه جنسی می تواند حداقل هفت سال از چهره شما برداشته شود! ساختن عاشقانه به طور مرتب خیلی خوب است. زنان! شما هم اکنون می توانید از کرم های گرانقیمت ضد پیری صرفه جویی کنید. به نظر می رسد تنها داشتن رابطه جنسی با شوهر شما می تواند این کار را انجام دهد. برای مردان نیز مزایای جنسی در ازدواج وجود دارد، می تواند به شما کمک کند کالری ها را بخورید، بهتر خواب ببندید، شادی را افزایش دهید، طول عمر، سلامتی و رفاه عالی. ما به شما 10 مزیت سلامت از داشتن رابطه جنسی با همسر خود را به طور مداوم!

رابطه جنسی با همسر

 استرس زدایی

تحقیقات نشان می دهد که زوج هایی که به طور منظم رابطه جنسی دارند، با شرایط استرس زائی بهتر می شوند. در طول رابطه جنسی، بدن ما دوپامین، آندورفین ها و اکسي توسين را توليد می کند - اين همه در تحريک فشار، تقويت روحيه و ترويج تمایل کمک می کنند. سمعک بعد از رابطه جنسی همچنین سطح کورتیزول بدن را کاهش می دهد، هورمونی است که هر زمان که شما تحت تأثیر قرار می گیرد

پایین آوردن فشار خون

فرم تماس فیزیکی یا صمیمیت می تواند فشار خون شما را به شدت افزایش دهد. مقاربت مکرر - حتی اگر آن را بیهوده - می تواند فشار خون دیاستولیک را کاهش دهد و شما را سالم تر نگه دارد.

خطر ابتلا به سرطان را کاهش دهید

رابطه جنسی منظم شانس ابتلا به سرطان، به ویژه سرطان پروستات در میان مردان را کاهش می دهد. این عمدتا به این دلیل است که پروستات از سموم را پاک می کند که در غیر این صورت می تواند در معرض سرطان قرار گیرد. این دلیل خوبی برای داشتن رابطه جنسی مکرر با شریک زندگی شماست.

ایمنی بدن خود را افزایش میدهد

سرماخوردگی و افسردگی را با رابطه جنسی مبارزه کنید! آنتی ژن هایی مانند ایمونوگلوبولین A در طول فعالیت آزاد می شوند که می تواند سرماخوردگی و حتی آنفلوآنزا را بشکند. بیشتر آنتی ژن های منتشر شده به معنای ایمنی قوی تر و بدن سالم تر است

خواب بهتر

از بی خوابی رنج می برید؟ شما می دانید چه باید بکنید! سکس، مانند ورزش، ضربان قلب شما را افزایش می دهد و سپس بدن شما را آرام می کند. هورمون های احساس خوبی تولید می کنند که باعث بهبود خواب و استراحت می شوند. این یکی از مزایای اصلی جنس در ازدواج است.

دوره های منظم و پاک کردن گرفتگی

زنان، اگر با دوره های نامنظم مواجه می شوند، این امر می تواند به سبب شیوه زندگی هتک حرمت باشد. کاهش سطوح استرس می تواند تاثیر مثبتی بر چرخه قاعدگی شما داشته باشد. خبر خوب دیگر: حتی می تواند به کاهش درد نیز کمک کند.

جلوگیری از حمله قلبی

سکس قلبی لذت بخش است. این به بدن ما کمک می کند کالری را بهبود بخشد تا سلامت کلی قلب را بهبود بخشد. تحقیقات نشان می دهد که داشتن رابطه جنسی حداقل سه بار در هفته می تواند شانس خود را (به نصف) از ابتلا به حمله قلبی یا سکته مغزی کاهش دهد.

دفع افسردگی

در حالی که رابطه جنسی با همسر در طول زمان می تواند از هیجان و هیجان صمیمیت جسمی دور شود، اما هنوز هم می تواند بر روی ذهن شما تاثیر مثبتی داشته باشد. سکس باعث می شود مغز شما مواد شیمیایی حساس را که باعث بروز خلق و خوی شما می شود را منتشر کند. کلسترول ضد افسردگی بدن (یا هورمون خوشبختی) سروتونین در طول فعالیتی که موجب خوشحالی، خوشحالی و آرامش می شود آزاد می شود. بیشتر جنس برابر است با بیشتر سروتونین و بدون افسردگی.

جوان تر و جذاب تر میشوید

داشتن رابطه جنسی منظم می تواند جوانتر از سن شما باشد. مردان و زنان با زندگی عاشقانه فعال از بسیاری از اثرات افزایش دهنده جوانان بهره مند می شوند و حداقل 7 سال جوانتر از آنچه واقعا هستند ظاهر می شود. علاوه بر این، حتی درخواست تجدید نظر شما را افزایش می دهد. فعالیت های مکرر جنسی شما باعث آزاد شدن یک ماده شیمیایی به نام فرومون می شود که درخواست تجدید نظر شما را افزایش می دهد و باعث جذابیت شما می شود.

افزایش اعتماد به نفس

افرادی که به طور منظم رابطه جنسی دارند به طور مرتب احساس اعتماد به نفس بیشتری نسبت به خود و بدنشان دارند. یک مزیت کلیدی، رابطه جنسی، اعتماد به نفس شما را بهبود می بخشد و احساس خوبی می کند.

Go Back

Comment

Blog Search

Blog Archive

Comments

There are currently no blog comments.