Menu

خرید قطره اسپانیش فلای

قطره تحریک کننده جنسی زنانه

فروش قطره محرک جنسی بانوان اسپانیش فلای اصل spanische fliege

ایجاد رابطه جنسی سالم در جهت استحکام روابط زناشویی

تقویت قدرت ارگاسم , تنظیم فاعدگی و کوتاه نمودن زمان ارگاسم

با قطره اسپانیش فلای اوج لذت جنسی را در عرض چند دقیقه تجربه کنید

اسپانیش فلای یک مکمل غذایی کاملا طبیعی و بدون نسخه است که به زنان در جهت افزایش میل جنسی و توانایی ارگاسم کمک میکند.
اسپانیش فلای برای زنانی است که در حال از دست دادن میل جنسی هستند و برای همه زوج هایی که در تلاش برای افزایش رابطه جنسی مداوم هستند طراحی شده است

خرید قطره اسپانیش فلای 

ترکیبی قدرتمند از مواد گیاهی و گیاهان دارویی باعث افزایش میل جنسی شما می شود و باعث افزایش سطح تند و تیز می شود.

     آسان برای استفاده و عملکرد فوق العاده سریع
دارای تاییدیه fda
بدون نیاز به نسخه پزشک

اسپانیش فلای محصول محرک جنسی زنان مطابق با تمام الزامات تعیین شده توسط FDA (اداره غذا و دارو). این بدان معنی است که حتی برای مصرف روزانه نیز کاملا بی خطر میباشد و هیچ عوارض جانبی منفی در طول آزمایش آن یافت نشده است.

تبلیغات می تواند دروغ باشد وب سایت ها می توانند دروغ گفته باشند توصیفات میتوانند جعلی باشند اما هنگامی که شما محصولی را به افراد واقعی میدهید و سپس آنها را با نتایج شگفت انگیز خوشحال و راضی می کنید، می دانید که آن محصول واقعا تاثیر گذار است .

این چیزی است که کمپانی آلمانی اسپانیش فلای انجام داده است آنها 40 زوج از نقاط مختلف دنیا انتخاب کرده اند و به آنها یک بطری اسپانیش فلای داده و از آنها خواسته اند تا آن را امتحان کنند و سپس پرسشنامه خود را پر کنند.

تقریبا همه زوج های آزمایش شده با نتایج اسپانیش فلای راضی بودند. زنان از شور و شوق بیشتری برخوردار بودند وحتی سطح تندرستی آنها نیز افزایش یافت و اکثر آنها قویترین ارگاسم را به دست آوردند – چیزی که قبل از آن برای آنها یک رویا بود.

و در عین حال، تقریبا 48٪ از زنان آزمایش شده همچنین اشاره کردند که آنها چندین ارگاسم را تجربه کردند – همه آنها برای اولین بار در زندگی خود به اوج لذت جنسی رسیدند.

آثار اسپانیش فلای نوع زنبوری (اصلی): روابط زناشویی بهترزندگی شادابتر، راه حلی طبیعی برای دستیابی به تعادل آمیـ.زشی ( مخصوص زوجه (افزایش بنیه و بازیافت تمایل آمیـ.زشی ؛ پرخون گردیدن بافت کلیتوریسس ؛ کاهش فواصل بین هر نزدیکی و زمان دستیابی به کلایمکس؛ تقویت قدرت اورگـ.اسم و سهل تر نمودن دستیابی به اورگـ.اسم پی در پی ؛ ایجاد توان بیشتر در زمانهای بین هر نزدیکی؛ افزایش احتمال درمان بوسیله تنظیم و تقویت کل سامانه تولید مثلی زنانه ؛ بهبود کامل خشکی مهبل و لزج نمودن مجرای وااژن بوسیله تشدید جریان خون ؛ فشردگی در حساسیت پذیری اندام تنـ.اسلی زنانه و کاهش چیرگی تجربه های منفی در حافظه جـ.نـ.سی جهت تمایل بیشتر و لذت بالاتر هنگام مقـ.اربت ؛ تنظیم ترشح هورمونهای جـ.نـ.سی جهت تعدیل پاسخ اندام تنا سلی زنانه به تحریک ؛ جمع کننده و ضدعفونی کننده دهانه و مجرای وااژن ؛ افزایش و سفت کردن بافت سینه ؛ تنظیم قائدگی و کوتاه نمودن آن.
اسپنیش فلای مایعی است که از سوسک های ساکن اسپانیا استخراج میشود. سوسک های نر ، توسط اثر شیمیایی این مایع ، سوسک های ماده را فریب داده و از آنها برای برقراری رابطه جـ.نـ.سی دعوت به عمل می آورند. این مایع هم اکنون در لابراتوآر های پیشرفته و در شرایط کاملاً استاندارد و استریل فرآوری و تغلیظ شده و برای استفاده به عنوان یک مکمل جـ.نـ.سی آماده میشود. اسپانیش فلای میتواند سبب افزایش انگیزه و تحریک جـ.نـ.سی شود ، احساس تمایل جهت برقراری رابطه جـ.نـ.سی را در زوجه ایجاد کند و اوضاع روانی او را بهبود بخشیده و زوجه را جهت برقراری رابطه جـ.نـ.سی آماده سازد. بانوانی که به دلیل اختلال و ضعف قواي جـ.نـ.سي و شهـ.وانـ.ي ، نقصان و يا كاهش تحريك پذيري و نیز بی میلی جـ.نـ.سي كه عموما از كهولت، بي خوابي، ضعف توانايي تمركز ،كمبود انرژي و همچنين كمبود هورمون بوجود آمده است جهت لذت بردن از بر قراری ارتباط جـ.نـ.سی می توانند از این مکمل استفاده نمایند.
شیوه مصرف : کافی است 20 تا 30 قطره از این مایع به همراه نوشیدنی توسط همسر شما میل شود تا پس از مصرف ، شاهد نتیجه اعجاب انگیز آن باشید.(فقط مخصوص مصرف بانوان) اثرات کامل این مکمل 30 دقیقه پس از مصرف نمایان میشود. به هیچ عنوان از این قطره جهت تحریک جـ.نـ.سی در آقایان استفاده نکنید. این قطره هیچگونه آثار منفی در زوجین ندارد و میتوانید با خیال آسوده از آن بهره ببرید

محرک جنسی بانوان اسپانیش فلای

عوامل کاهش تحریک پذیری جنسی خانم ها

در مقابل عواملی که میتواند باعث افزایش تحریک پذیری و ارگاسم مطلوبتر باشد عواملی هستند که بر عکس میتواند باعث کاستن یا از بین رفتن تحریک جنسی خانم ها گردد، عدم تمرکز، در زمان برقراری رابطه جنسی تنها به لذت جنسی از ه

مسرتان فکر کنید و افکار دیگر را از ذهن بیرون کنید فراموش نکنید تحریک ذهنی یکی از اولویتهای سه گانه برای خانم ها میباشد پس در صورتی که تمرکز در آن وجود نداشته باشد میتواند باعث از دست دادن تحریک شود.

ترس و استرس، هستند برخی از زوجین که حتی ماهها بعد از ازدواج نیز موفق به برقراری دخول و برداشتن بکارت نشده اند، احساس ترس از درد و سوزش علاوه بر اینکه میتواند باعث کاستن از تحریک جنسی شود همچنین میتواند باعث تلقین نسبت به آن نیز شود همچنین ترس و استرس میتواند باعث ایجاد اسپاسم نیز شود.

درد، درد در حین دخول به میتواند ناشی از :تنگی دهانه واژن، نوع بکارت، عفونت،خشکی دهانه واژن، گرفتگی عضلات و اسپاسم باشد که میتواند در ارگاسم موثر باشد

 

عدم پیشنوازی و معاشقه کافی، هستند مردانی که بلافاصله قصد دارند سراغ آخرین مرحله بروند در برخورد با خانم ها در رابطه جنسی باید قدم به قدم پیشروی کرد

 

برای سفارش قطره خوراکی اسپانیش فلای مخصوص بانوان اینجا را کلیک کنید%u0627%u0633%u067E%u0627%u0646%u06CC%u0634 %u0641%u0644%u0627%u06CC